Radna i żona policjanta z Nowogardu nie wyłączyła mikrofonu, a jechała 170 km/h <<< znalezisko
Podczas sesji rady miejskiej radna Jowita Pawlak nie wyłączyła mikrofonu i opowiadała koledze, jak jechała samochodem 170 km/h i policja dała jej jedynie pouczenie. Mąż radnej jest policjantem

(…) „Ale mnie tam złapali raz. Jechali BMW, słuchaj, nieoznakowanym i ja wyprzedzałam, a on wiesz, za mną się chował. I tak trzy razy. Aż za tym trzecim razem mnie wyprzedził, włączył te światła „follow me”, wiesz nie, i „policja”, kurka i musiałam zjechać. Dobrze, że Przemek ze mną jechał. To mówi: no wiecie panowie, no żona mnie tu wiezie na wczasy, nie, że ten. I on mówi – no dobra, to tylko pouczenie. A miałam 170, tak jak mnie nagrał” – relacjonuje.

To, że za przekroczenie prędkości o 50 km/h na drodze ekspresowej kobieta nie otrzymała mandatu od drogówki, już jest sprawą bulwersującą. Smaczku jednak sprawie dodaje wymienienie „Przemka”. Bowiem, jak podpowiada lokalny portal Goleniow.net, prawdopodobnie chodziło o to, że z Pawlak jechał jej mąż Przemysław, który… jest policjantem Komisariatu Policji Powiatowej w Goleniowie.

#polska #nowogard #policja #polskiedrogi #motoryzacja #brd